Kariera

2018-11-19

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
• zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń na zmianie,
• usuwanie podstawowych usterek technicznych, zgłaszanie awarii i wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń,
• reagowanie na wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń w zakresie jakości produktu,
• przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń

Wymagania:
• gotowość do pracy w systemie 3 –zmianowym,
• chęć do pracy,
• zdolności manualne,
• aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
• atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

Prosimy o podpisanie swojego CV oraz dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

CV prosimy dostarczać osobiście lub wysyłać drogą mailową na adres kadry@flis.pl

UWAGA!

Istnieje możliwość dojazdu do zakładu pracy busem pracowniczym, który zabiera ludzi ze Skierniewic, Żyrardowa i okolic oraz jest częściowo dofinansowany przez Pracodawcę.

Wstecz