Kariera

2018-11-18

MAGAZYNIER

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:
• rozładunek przychodzących dostaw surowców,
• prawidłowe rozmieszczanie produktów w magazynie,
• bieżące prace magazynowe (dostarczanie surowców na linię produkcyjną),
• wykonywanie innych prac na terenie magazynu zleconych przez kierownika,
• utrzymanie porządku w pomieszczeniach magazynowych

Wymagania:
• uprawnienia na wózki widłowe,
• gotowość do pracy w systemie 2 –zmianowym,
• aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• doświadczenie z Mobilną Obsługą Magazynu (skanerem),
• niekaralność

Oferujemy:
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
• możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia

Prosimy o podpisanie swojego CV oraz dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

CV prosimy dostarczać osobiście lub wysyłać drogą mailową na adres kadry@flis.pl

Wstecz