Kariera

2018-05-21

KIEROWNIK MAGAZYNU

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych. W związku z dynamicznym rozwojem oraz udoskonalaniem procesów zarządzania, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu

• planowanie, zarządzanie i nadzór nad pracą podległych pracowników

• efektywne zarządzanie gospodarką magazynową

• odpowiedzialność za zabezpieczenie produkcji pod względem surowców i opakowań, zgodnie z planem produkcyjnym

• odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ppoż.

Wymagania:

• uprawnienia na wózki widłowe

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• umiejętność szybkiego uczenia się

• dobra organizacja pracy własnej i zespołu

• aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna

• dyspozycyjność i gotowość do pracy

• samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony

• stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres kadry@flis.pl

Rozpatrywane będą podpisane CV oraz zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Wstecz